П`ятниця, 07.08.2020, 21:54

«  Квітень 2015  »

Головна » 2015 » Квітень » 8 » У Синівському ліцеї пройшов смачний КВК – кондитерів та кухарів
У Синівському ліцеї пройшов смачний КВК – кондитерів та кухарів

Професія "кондитер" - складна і потребує не лише естетичного смаку та художніх здібностей від робітника, але й багатьох знань та вмінь. Професія «кухар» - широка та змістовна, праця кропітка і важка, яка потребує багато зусиль, напруження, натхнення, творчого пошуку. Навчити всім хитростям,якостям та складностям цієї професії покликані майстри виробничого навчання Синівського ліцею.За багато років існування навчального закладу інженерно-педагогічний склад ліцею підготував близько тисячі кваліфікованих кухарів,кондитерів. Щороку викладач спецдисциплін Шастун Н.М разом з майстрами виробничого навчання організовують і проводять змагання між юними професіоналами. Цього року свої вміння показали учні першого та другого курсів. Свої групи представляли кухарі й кондитери, для яких навчання – це освітлення творчості, вигадки, фантазії. Професійну майстерність вони демонстрували під час приготування конкурсних страв та виробів, дотримуючись обов’язкових технологічних процесів та правил санітарії. Учні обмінялися досвідом практичних навчань, чимало корисного почерпнули для підвищення свого кваліфікаційного рівня. Особливу винахідливість, кмітливість, хист та високу творчість продемонстрували при приготуванні салатів на швидкість, в оцінюванні різноманітних круп та інше. Кожна страва і кондитерський виріб виявився витвором, окрасою сервірування столів. Смачно, корисно і естетично – такий висновок зробили ,задоволені від побаченого,глядачі,які пригощалися різними смаколиками від учасників конкурсу. Захоплюючі змагання змінювалися тематичними художніми номерами. За результатами оцінювання було визначено переможців конкурсу: Група 23 зайняла І місце (майстер виробничого навчання- Руденко Л.І) Група 13 зайняла ІІ місце (майстер виробничого навчання- Іваненко Л.М) Обидві команди отримали смачні нагороди. Учні проявили свої здібності і використали знання, які отримали за період навчання в ліцеї. Та це лише початок. Попереду на них чекає найцікавіше в найважливішій професії людства,і через кілька років вони обов’язково пригостять нас своєю фірмовою стравою в одному з відомих ресторанів рідної України.

Наталія Супрун, бібліотекар ліцею

Переглядів: 402 | Додав: Роман | Рейтинг: 0.0/0