Неділя, 20.01.2019, 05:53

«  Жовтень 2018  »

Головна » 2018 » Жовтень » 17 » У співпраці досягаємо професійних успіхів
У співпраці досягаємо професійних успіхів

Співпраця ДПТНЗ «Синівський ПАЛ» та ТОВ «Агропартнери – 2009» триває вже кілька років і є досить успішною. Наш заклад аграрного профілю й підготовка учнів за професією «Тракторист – машиніст сільськогосподарського (лісогоспо¬дарсько¬го) виробництва   (категорії «А1», «А2», «В1»). Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Водій автотранспортних засобів (категорія "С″)» ведеться відповідно до сучасних вимог і новітніх технологій.
    Керівник ТОВ «Агропартнери – 2009» надає в співпраці допомогу у відпрацюванні практичних навичок роботи на сучасній техніці. Це потребує міцної теоретичної підготовки, яку в ліцеї забезпечує викладач спецдисциплін Пось Анатолій Володимирович, а практичні навички розвивають майстри виробничого навчання.
    Уже в цьому навчальному році учні ІІ курсу (21 і 22 групи) проводили на полях підсобного господарства ліцею осінні польові роботи, зокрема – дискування поля після збору соняшника. Разом з майстром виробничого навчання Горовим Олександром Володимировичем учні були зацікавлені в проходженні практичного курсу обробітку землі саме на сучасному тракторі PUMA – 210. Доречно сказати, що «знайомство» з цією диво-технікою, з керуванням нею й обслуговуванням проводив наш випускник, багько теж наших випускників – Сипко Роман з Липової Долини.
    Учні отримали не тільки хороші практичні навички, але й масу  задоволень, бо ж, уміння працювати на такій техніці, - запорука майбутнього вдалого працевлаштування.

Через кілька тижнів, коли підійде час збирання врожаю кукурудзи, керівництво ТОВ «Агропартнери – 2009» надасть для обмолоту  й надання ліцеїстам уроків з практичного управління сільськогосподарською технікою комбайн Case – 2388. Це ще один вид диво-техніки, посвідчення на управління яким отримують наші випускники.
    Підсумовуючи, можна сказати, що така співпраця має розвиватися й надалі. Це гарантує й проходження виробничих практик в агрогосподарстві, й робочі місця. Та й не тільки в цій організації, а і в багатьох інших.

Олександра Подоляк,
викладач ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»

Переглядів: 43 | Додав: kuzoma73 | Рейтинг: 0.0/0