Четвер, 13.12.2018, 05:33

«  Лютий 2018  »

Головна » 2018 » Лютий » 22 » Учень року 2018 у ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»
Учень року 2018 у ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»

У 2018 році  конкурс «Учень року - 2018» був цікавим, змістовним і насиченим. У ліцеї пройшов І етап цього заходу. До нього готувалися 11 учасників – представників груп. Кожен із них підходив до формування свого портфоліо творчо з елементами креативності. Це порт фоліо учасники мали представляти шляхом мультимедійної презентації. Саме портфоліо складалося з 7 розділів: «Візитна картка», «Моя родина», «Моя маленька батьківщина», «Моє зростання», «Творча активність», «Офіційні документи», «Моя скарбничка, «Творчий доробок».
    Усі учасники по-своєму вибудовували презентації й захищали їх. Тут вони розкривали різні шляхи до успіху в навчальній, виховній, громадянській діяльності; розкривали свій творчий потенціал і пізнавальну діяльність на уроках, факультативах, гуртках; демонстрували свої успіхи в спорті, на сцені, у різноманітних конкурсах; широко висвітлювали свою професійну активність, роблячи при цьому гіперпосилання на професійні майстер-класи.
    Артем Онищенко (с. Колядинець, учень 21 групи, «Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва (лісогосподарського),  (категорії «А1», «А2», «В1»). Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Водій автотранспортних засобів (категорія "С″)» цікаво представив розділ «Моя родина», де розповів, що його рідні – мама, тато й дядьки теж закінчували наш заклад, і це є вже традицією для їхньої родини.
    Анастасія Дякону (с. Московське, учениця 13 групи, «Кухар. Кондитер») захоплююче презентувала свою виховну діяльність (спів, танці, декламування творів, інсценізації…).
    Ірина Жогло (с.Саї, учениця 24 групи, «Продавець продовольчих товарів. Продавець непродовольчих товарів») оригінально змонтувала презентацію портфоліо й показала цікавий, логічно-послідовний захист. Нею продемонстрований майстер-клас «Пакування подарунків» та представила на огляд свій вокальний спів.
    Олександр Стрельцов (с.Бірки Гадяцького району, Полтавської області; учень 32 групи, «Штукатур. Муляр. Водій автотранспортних засобів (категорія "С"») розкрив перед глядачами свій технічно-конструкторський талант (самомонтаж звукових колонок, мобільних телефонів, фототехніки).
   Як творча особистість постала перед глядачами Еріка Россоха. (с.Калінінське, учениця 43 групи, «Кухар. Кондитер»). Вона розповіла нам про свої захоплення професією, фотографією, виступами на сцені.
    Олександр Шишка (с.Кашпури Роменського району. учень 23 групи, «Кухар. Кондитер») цікаво розповів слайдами й відеозаписами за професійну активність та за творчі доробки.
    Також багато цікавого в своїх презентаціях показали нам Станіслав Колісник і Владислав Куріненко (групи 22 і 12 ), Яна Саванчук (група 33), Ірина Михайлик (група 11).
    Другим етапом конкурсу було представлення власних творів – есе на тему «Секрети успіху від…».
    Журі наполегливо трудилося й визначило переможців в номінаціях:
    Переможцем конкурсу став Олександр Шишка («Учень року - 2018»)
    Еріка Росоха («Глядацькі симпатії»)
    Олександр Стрельцов («Креативність. Технічні ініціативи»)
    Анастасія Дякону («Перспектива року»)
    Ірина Жогло («Творча особистість»)

Учням на лінійці вручені грамоти. Олександр Шишка увійшов у списки учасників обласного конкурсу, який відбудеться навесні.

Заступник директора
з навчально-виховної роботи