Середа, 12.08.2020, 16:02

«  Травень 2017  »

Головна » 2017 » Травень » 13 » Учениця ліцею серед переможців обласного етапу конкурсу за фахом «Кондитер»
Учениця ліцею серед переможців обласного етапу конкурсу за фахом «Кондитер»

4-5 травня на базі ДПТНЗ "Реутенський професійний аграрний ліцей" був проведений ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед професійно-технічних навчальних закладів області за фахом «Кондитер».
       Мета цього заходу – пошук, підтримка, розвиток творчого потенціалу та професійної компетентності майбутніх робітничих кадрів.
    ДПТНЗ "Синівський ПАЛ" представила переможниця І етапу цього конкурсу, учениця 43 групи Марина Охріменко.

Велику роботу у підготовці учениці до цього конкурсу провели її наставники: теоретичні знання їй передала викладач вищої категорії (фахове спрямування) Шастун Наталія Миколаївна, а важливу допомогу в практичному навчанні – майстер групи – Руденко Людмила Іванівна. Вона ж і на ІІ етапі була підтримкою Марині в процесі проведення конкурсу.
    У наказі Департаменту освіти і науки Сумської ОДА відзначено про «високий рівень знань із предметів професійно-теоретичної підготовки при виконанні тестових завдань на персональному комп’ютері» нашої учениці – Марини Охріменко.
    Під час виконання практичного завдання конкурсанти демонстрували володіння сучасними інноваційними технологіями. Першою в наказі названо ім’я Марини (ДПТНЗ "Синівський ПАЛ"), яка проявила оригінальність, творчий пошук в оформленні кондитерського виробу – торта «Космос», що вразив своєю вишуканістю всіх. На торті була земна куля, виготовлена з глазурі. При випіканні й оформленні його Маринка використала сучасні матеріали – трансфери і сферу для оформлення торта й виготовлення земної кулі з шоколадної глазурі, посипки - золото і срібло; сучасні рослинні вершки для оформлення кремами…

Журі дало високу оцінку, бо складалося воно з класних фахівців: Кірічка С.Г., директора кафе «Форсаж», Генкал Г.І., технолога ресторанного господарства ПП «Генкал Г.І.», Михно С.В., викладача професійно-теоретичної підготовки ДПТНЗ «Сумське ВПУ будівництва і дизайну».
    Усі учасники конкурсу вдячні адміністрації й колективу ДПТНЗ "Реутенський ПАЛ» за високий рівень у підготовці й проведенні конкурсу та за гостинність прийому.
    Ми ж, працівники й учні Синівського ліцею гордимося тим, що Маринка у підсумку посіла ІІ місце на обласному етапі конкурсу. Це ще одне підтвердження того, що традиції наших учасників – посідати призові місця у різних змаганнях – продовжуються. А це говорить про високий рівень навчання й практичної підготовки учнів у нашому закладі.

Коваль Анатолій Миколайович,
викладач ДПТНЗ "Синівський ПАЛ"

Переглядів: 267 | Додав: kuzoma73 | Рейтинг: 0.0/0