Середа, 12.08.2020, 16:14

«  Жовтень 2016  »

Головна » 2016 » Жовтень » 3 » Учні ліцею долучилися до Eurobirdwatch
Учні ліцею долучилися до Eurobirdwatch

Осінні дні спостережень за птахами Eurobirdwatch – щорічна загальноєвропейська акція, започаткована 1993 року, яка має на меті сприяти посиленню інтересу громадськості до природи та допомогти усвідомити її важливість через спостереження за птахами. Учасникам заходу пропонують у перші вихідні жовтня спостерігати та реєструвати якомога більше видів птахів світової фауни.

Цього року уперше учасниками спостережень стали і учні ДПТНЗ «Синівський ПАЛ». У неділю зранку першокурсниці Маргарита Мельник і Оксана Крючко та другокурсниця Вікторія Сай разом з вихователем гуртожитку Р.М. Козюрою та досвідченим натуралістом викладачем біології ліцею А.І. Стативою вирушили у цікаву мандрівку.

Місцем проведення акції було обрано берег річки Псел поблизу села Червлене Лебединського району. Власне спостереження за птахами тривали протягом години. За цей короткий час було відмічено 128 особин птахів різних видів, в тому числі трапились і рідкісні, занесені до Червоної книги України журавлі сірі.

Також у ході екскурсії юні любителі природи оглянули мальовничі крутосхили правого берега Псла в околицях Червленого, милувалися барвами осіннього лісу, приготували на обід смачну польову кашу.

Участь у акції стала чудовим відпочинком для учнів у вихідний день, наповнила їх новими незабутніми враженнями та знаннями. Тож, сподіваємось, наступного року кількість учасників тільки збільшиться.

Переглядів: 269 | Додав: АС | Рейтинг: 0.0/0