Четвер, 13.12.2018, 04:16

«  Лютий 2018  »

Головна » 2018 » Лютий » 22 » Учнів ліцею відвідав військовий комісар
Учнів ліцею відвідав військовий комісар

До ДПТНЗ «Синівський ПАЛ» завітав військовий комісар Липоводолинського районного військового комісаріату підполковник Кириченко Андрій Володимирович. Мета цієї зустрічі з учнями закладу – виховання патріотизму, національної гідності й громадянської свідомості.
    Андрій Володимирович розповів учням, особливо це стосувалося випускників ліцею, про військову службу в Україні, про військові заклади, де можна стати фаховим військовим. А сьогодні повертається престиж цієї професії, бо саме військові бережуть кордони нашої держави, охороняють усіх нас від лихого. Також він розповів про різноманітність військових професій, про окремі переваги перед громадянськими.

Військовий комісар також наголосив на вигодах і привілеях контрактної служби в Україні, про соціальні гарантії для таких військових (житло, грошові забезпечення, безкоштовне харчування, медичне обслуговування та ін.). Також було звернуто увагу на службу в миротворних військах.
    Для юнаків і дівчат цей виступ був цікавим, адже це актуально, а бути захисником – гордо й гідно. Тому по закінченню виступу учні й працівники підходили до Андрія Володимировича з індивідуальними питаннями, на які він дав роз’яснювальні відповіді.

Переглядів: 97 | Додав: АС | Рейтинг: 0.0/0