Четвер, 13.12.2018, 05:38

«  Січень 2018  »

Головна » 2018 » Січень » 3 » Від ліцеїстів - вітання липоводолинцям й односельцям
Від ліцеїстів - вітання липоводолинцям й односельцям

Переможці віншувань у ліцеї об’єдналися  в єдину групу і з цілісним святковим, професійно-спрямованим сценарієм привітань, вирушили поздоровляти робочих районних організацій. Це вже стає традицією, тож наших учнів чекали…
    І день удався сонячний і теплий. Тож і настрій у всіх був прекрасний.
    Учні «викладалися» на всі свої артистичні сили. Їх вітання звучали із завзяттям, щиро й тепло. Вони виконали пісні - «Щедрик», «Ой ти, зимонько зима», «Колядниця», «Україна колядує» (їх співали, як у сольному варіанті – Вікторія Сай і Вікторія Васильченко, так і в груповому виконанні). Учні колядували, щедрували, посівали зерном. Вони зичили господарям і робочим – миру, щастя, добра, достатку й розквіту. Ті, у свою чергу, щиро дякували учням, пригощали святковими подарунками, запрошували відвідувати їх щорічно.

Нашими віншувальниками відвідані були колективи районної ради й адміністрації Липоводолинщини, установи Приват Банку й держказначейства, приватні фермерські господарства – «Мрія», «Агропартнери - 2009», «Обрій», «Завод Кобзаренка»
    Також учні ліцею поздоровляли й державні та приватні організації села Синівка.

Усі господарі вдячні були ліцеїстам за принесений хороший настрій, за те, що молоде покоління не забуває традицій нашого народу, а це говорить про те, що ми – українці, ми – нація!

Шишка Олександр,
учень ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»

Переглядів: 149 | Додав: АС | Рейтинг: 0.0/0