Середа, 12.08.2020, 15:50

«  Листопад 2015  »

Головна » 2015 » Листопад » 27 » ВІДКРИТІ ВИХОВНІ ГОДИНИ У ЛІЦЕЇ – КРОК ДО САМОСТВЕРДЖЕННЯ УЧНІВ
ВІДКРИТІ ВИХОВНІ ГОДИНИ У ЛІЦЕЇ – КРОК ДО САМОСТВЕРДЖЕННЯ УЧНІВ

Виховній роботі у ДПТНЗ «Синівський професійний аграрний ліцей» приділяється велика увага, адже це – основа всебічного розвитку підростаючого покоління.
   Тому, не є несподіваним те, що педагогічні працівники постійно проводять цікаві та змістовні відкриті виховні години на різноманітну тематику.
   Ось і нещодавно всі учні нашого навчального закладу та їх наставники, зібралися в актовій залі для перегляду ток-шоу превентивного характеру на тему «Твоє життя – твій вибір», організатором якого був викладач спецдисциплін Соляник В.Г.
   На сцені з'явилася ведуча, учениця групи № 12, Діана Зима, яка розповіла про актуальність даної проблеми, та додала, що аудиторія умовно поділена на 2 сектори: «червоний» та «зелений». За результатами попереднього анкетування було визначено учасників, а ними виявилися учні групи № 12 та №32, які навчаються за професією «Муляр, штукатур, водій автотранспортних засобів категорії «С». Вони ділилися з присутніми протилежними та обґрунтованими поглядами на проблемні питання. У «червоному» секторі Владислав Охріменко та Іван Чобан відстоювали думку про користь, а їх опоненти Вадим Оксьом та Олександр Журов, - про шкідливість вживання алкоголю, нікотину, наркотиків з опорою на наукові факти.
   Важливим елементом було те, що глядачі теж мали можливість взяти участь у дискусії.
   Також на ток-шоу були запрошені незалежні експерти: настоятель Святомиколаївської церковної громади Горобець М.І., та лікар сімейної медицини Кереченко В.В., які поглибили знання учнів щодо даного питання, з позиції церкви та медицини.

Наприкінці заходу всі переглянули презентацію, яка наочно довела шкідливість паління, вплив алкоголю і наркотиків на організм людини.
   Хочеться сподіватися, що після такої виховної години, учні дійсно зроблять правильні висновки, та вестимуть здоровий спосіб життя.

Оксана Нікіфорова, викладач англійської мови
ДПТНЗ « Синівський професійний аграрний ліцей»

Переглядів: 311 | Додав: АС | Рейтинг: 0.0/0