Четвер, 13.12.2018, 05:52

«  Лютий 2018  »

Головна » 2018 » Лютий » 21 » Вітання переможцям обласного етапу XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та учасникам ІV заключного етапу

Напередодні Дня рідної мови на базі ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний ліцей» відбувся ІV (заключний)  етап XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. На нього зібралися всі переможці обласного етапу цього конкурсу: учні третіх класів загальноосвітніх шкіл, учні професійних закладів, коледжів, педагогічних та медичних училищ, університетів.
  Однією серед них була й наша учениця, яка представляла не тільки Синівський професійний ліцей, а і всю професійну освіту Сумської області. Це – гордість для всіх нас – Зима Діана.

Урочисте зібрання для всіх учасників та їх наставників заключного конкурсу відбулося в актовій залі Департаменту освіти і науки Сумської ОДА. Усім переможцям були вручені Дипломи від Департаменту та Дипломи переможців фармацевтичної фірми «Дарниця», що є спонсором конкурсу, за підписами Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, президента ліги українських меценатів Володимира Загорія. Учителям і викладачам вручені Подяки за сумлінну працю від Департаменту освіти і науки Сумської ОДА.

На зібранні вітали присутніх Директор Департаменту Вікторія Павлівна Гробова, ректор Сумського інституту післядипломної педагогічної освіти Нікітін Юрій Олександрович. Почесну місію – відкриття конверта із завданнями – було надано поету, члену Спілки письменників України, Голові Сумської організації спілки письменників, перекладачу, журналісту Вертілю Олександру Васильовичу.
    А потім - виконання завдань  ІV етапу. Вони були ненайлегшими й цікавими. Маємо надію, що учні впоралися з ними успішно і на високому рівні.

Викладач ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»
Хілько Л.С.

Переглядів: 106 | Додав: АС | Рейтинг: 0.0/0