П`ятниця, 07.08.2020, 21:35

«  Жовтень 2015  »

Головна » 2015 » Жовтень » 27 » Враження які забути не можна
Враження які забути не можна

Адміністрація й викладачі ліцею роблять усе для того, щоб ми виростали інтелектуально-розвиненими, фізично-здоровими дітьми, гідними патріотами своєї держави, які в будь-який момент зможуть стати на її захист. Так у переддень Захисника України була організована поїздка-екскурсія до однієї з військових  частин м. Суми. Безпосередньо на «місці» нас зустрів військовий гід, який представив на огляд спортивні кімнати з різноманітними тренажерами, де можна розвивати себе фізично, загартовувати до майбутнього.
    Захоплююча була екскурсія в музеї артилерійської військової техніки. Нас цікавило все: від маленьких деталей до громіздких машин.
    На військовому полігоні частини ми оглянули окопи, доріжки з перешкодами, перекладини, бруси. Навіть дозволено було перебувати на тактичному полі в окопах. Також незабутнє враження викликала в нас зустріч з антидиверсійною групою військових, які показали нам майстер-клас зі зборки й розбирання автоматів, а також надали можливість присутності нас на військових машинах БРДМ під час поїздок-тренувань на полігоні. Дух захоплювало! Це ж і там, на сході держави, наші захисники відстоюють кордони України саме на такій техніці. Ми в мирний час на Сумщині побували в такій частині, зустрілися з такими людьми, за яких гордимося, і які викликали в нас ще більшу повагу й любов до тих, хто покликаний боронити людей і землю нашу.
    Адміністрації ДПТНЗ "Синівський ПАЛ" вдячні за турботу й за виховання в нас духу національної гідності, патріотизму.

Учениці 23 групи:
Багатиренко Наталія