Четвер, 13.12.2018, 05:41

«  Червень 2018  »

Головна » 2018 » Червень » 22 » З роками приходить досвід і мудрість
З роками приходить досвід і мудрість

Уже багато років у ДПТНЗ «Синівський ПАЛ» працює прекрасний педагог, душевна й життєрадісна людина – Соляник Віктор Григорович. Здається, що від нього йде позитивна енергетика. Він не депресує, тримається по життю оптимістом.
   Його знають, як знаючого спеціаліста – викладача з будівельної та автомобільної справи, хорошого педагога – вихователя, чуйного, порядного, виваженого й комунікабельного колегу. Віктор Григорович своє трудове життя розпочинав у школі, але більше з нього працює в профтехсистемі.
    Учні люблять його як батька. Завжди порадить, допоможе, скаже добре слово, підготує до життя, до подолання труднощів. Своїм оптимізмом підбадьорює всіх. На роботі викладається сповна. І завжди в русі, жвавість та енергійність ніколи не покидають його.
   Віктор Григорович має «золоті руки», бо уміють робити вони все в будівництві та й у всій сільській роботі.
    Городи, господарство – це теж його стихія. У родині він добрий чоловік і батько. З чарівною дружиною Інною живуть у злагоді. Мають двох діток – Маргаритку й Андрійка. Дітям є в кого брати приклад – із батьків. Ота повага, спокійний родинний клімат, порядність, вихованість, трудолюбивість… - усе від них, тата й мами.
    Мама порається біля квітів, створює родинний затишок – поруч завжди була і є Ріта. Андрійко ж до молотка, чи викрутки, до господарства (хоча ще й небагато років має). Своєю енергійністю нагадує татка. Усюди постигає так, як і Віктор Григорович.
    Ще наш колега любить розводити різні сорти фруктових дерев і кущів.
  Серед колег Віктор Григорович – душа колективу. Він у будь-якому суспільстві має успіх.
    У Синівку він приїхав працювати з Семенівки, де проживали його батьки (зараз вони живуть у Липовій Долині). Тож син часто приїздить до батьківської оселі, допомагає в усьому їм, бо має велику повагу до рідних. Інни батьки проживають у Синівці, переїхавши з Донбасу вже багато років тому. Тож і тут
    Віктор Григорович постигає, допомагає їм по господарству, розрадить. І все йде ладком, мабуть, через його трудолюбивість, людяність, толерантність і комунікабельність. Роки не старять його, а тільки додають досвіду й мудрості у всьому.

Олександра Подоляк,
викладач ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»

Переглядів: 82 | Додав: kuzoma73 | Рейтинг: 0.0/0