Середа, 12.08.2020, 15:52

«  Липень 2019  »

Головна » 2019 » Липень » 3 » За крок до випуску в доросле життя
За крок до випуску в доросле життя

Роки навчання в ДПТНЗ «Синівський ПАЛ» промайнули дуже швидко. Ще, здається, недавно учні вперше сіли за столи в навчальних аудиторіях, засвоювали знання, прагнули до мети… І ось настав день, коли вони підійшли до основного етапу – здачі державного іспиту за фахом. Позаду – ЗНО, практика, поетапні атестації. А тепер найважливіше – здача екзамену й отримання диплома. Для учнів – випускників і викладачів – це хвилюючі миті: чого і як навчилися. Це серйозна перевірка тих знань, які будуть слугувати молодим людям у житті.

Цього року випускалися чотири групи: 31 (Тракторист – машиніст сільсько­госпо­дарського (лісогосподарського) виробництва  (категорії «А1», «А2», «В1»). Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Водій автотранс­портних засобів (категорія "С″), 32 (Штукатур. Муляр. Водій автотранспортних засобів (категорія "С"), 34 (Продавець продовольчих товарів. Продавець непродовольчих товарів) і 43 (Кухар. Кондитер).

Для всіх, хто складав державний екзамен, на урочистій лінійці перед іспитом звучали слова вітання від директора ліцею Хоменка Є.В., від гостей. Їм бажали удачі в складанні іспиту і в подальшому житті.

У кожній групі на екзамені були присутні голови комісій різнофахового напрямку. Це люди -  професіонали з хорошим досвідом роботи й міцними знаннями своєї справи.

Група 31 (Тракторист – машиніст сільсько­госпо­дарського (лісогос­подарського) виробництва  (категорії «А1», «А2», «В1»). Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Водій автотранс­портних засобів (категорія "С″). Голова  комісії – Литвинко Володимир Вікторович, керівник фермерського господарства ТОВ «Обрій».

Група 32 (Штукатур. Муляр. Водій автотранспортних засобів (категорія "С"). Голова  комісії – Спиця Володимир Васильович, інженер з інвентаризації нерухомого майна.

Група 34 (Продавець продовольчих товарів. Продавець непродовольчих товарів).  Голова  комісії – Каша Світлана Олексіївна – фізична особа – підприємець.

Група 43 (Кухар. Кондитер). Голова  комісії – Семеліт Ольга Василівна, директор Синівського будинку-інтернату для людей похилого віку.

Як бачимо, досвідчені голови комісій, тож і серйозна здача іспиту.

Учні підтверджували ґрунтовні знання за професіями та практично демонстрували свої вміння й навички.

В усіх групах це були різноманітні вироби, які радували око, а в кондитерів вони заманювали ще й своїми смачними ароматами. Випічка (а в основному - торти) мали вишуканий вигляд, смак і рецептуру.

Усі учні успішно склали екзамен у доросле життя. 7 з них отримали дипломи з відзнакою. Маємо надію, що удача посміхнеться їм і надалі, і кожен з них знайде своє місце в житті.

Переглядів: 153 | Додав: АС | Рейтинг: 0.0/0