П`ятниця, 07.08.2020, 21:16

«  Березень 2017  »

Головна » 2017 » Березень » 2 » Змагаймося з настільного тенісу
Змагаймося з настільного тенісу

У нашому закладі постійно в позаурочний час діють гуртки та спортивні секції. Особливу увагу ми приділяємо розвитку інтелектуально-розвиненої та фізично загартованої особистості. Тому й заохочуємо молодь до занять спортом. Діють секції по заняттях з футболу, волейболу, легкої атлетики, гирьового спорту, настільного тенісу.
    Настільний теніс – це захоплення не тільки юнаків, а й дівчат. Кожного року наші учні беруть участь в обласних змаганнях з цього виду спорту серед учнів ДПТНЗ. А протягом навчального року проводяться внутрішньоліцейні змагання. Ось і цими днями пройшли вони як між юнаками, так і дівчатами. Підготовку дітей у секції проводить її керівник Подоляк Сергій Костянтинович.
    Діти з великим захопленням поспішали на змагання й проявляли на них зібраність, чіткість, спритність й організованість. А ще учасників підтримали дуже багато вболівальників, що уважно слідкували за кожною подачею ракетки. Виграли, звичайно, найспритніші.
    Серед юнаків перші місця посіли:
        Євген Векленець – І місце (32 група),
        Богдан Ващенко – ІІ місце (31 група),
        Вадим Оксьом – ІІІ місце (22 група),
Станіслав Цендра – ІV місце (11 група).
Дівчатка ж розташувалися в такому порядку:
    Вероніка Плут - І місце (13 група),
    Катерина Клець - ІІ місце (23 група),
Діана Зима - ІІІ місце (22 група),
Яна Саванчук - ІV місце (23 група).
Гра в настільний теніс принесла задоволення й учасникам, і глядачам.
Переможці ж отримали Грамоти та додаткові грошові винагороди.
    Будь-який  вид спорту є складовою навчально-виховного процесу і позитивом у вихованні дітей, тож його потрібно постійно розвивати.

Переглядів: 198 | Додав: kuzoma73 | Рейтинг: 0.0/0