Середа, 12.08.2020, 15:31

«  Жовтень 2015  »

Головна » 2015 » Жовтень » 27 » Знайомство з передовим підприємством
Знайомство з передовим підприємством

30 вересня відбулася цікава екскурсія для учнів 11 групи, які навчаються за професією слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, водій автотранспортних засобів категорії «С». на заводі Кобзаренка у селищі Липова Долина. Майбутні кваліфіковані робітники були вражені наявністю техніки, яку виготовляє завод, її різноманіттями. Екскурсовод провів групу по всіх 10 цехах заводу. Ми спостерігали, як послідовно виготовляються причепи різних модифікацій, шнеки, бочки, сільськогосподарську малогабаритну техніку.
Нас вразили два сучасні цехи 9, 10, які мають нове сучасне устаткування, обладнання й ми спостерігали за двома способами фарбування техніки. Учні зацікавлені побаченим, та мріють про те, що закінчивши навчання, будуть працювати на такому підприємстві.
Родзинкою екскурсії стала зустріч із недавнім випускником ліцею Максимом Виставногою, який нині працює в одному з цехів заводу. Максим розповів ліцеїстам про свою роботу, про переваги сучасного підприємства.
У 2014 році на міжнародній виставці у Ганновері представники заводу Кобзаренка були відзначені дипломом за впровадження у виробництво інноваційних технологій, які не мають аналогів у світі. На прощання ліцеїсти побажали нових успіхів, розширення й процвітання заводу, адже це нові робочі місця, а вони так потрібні молоді нашого району. Тож надіємось на тісну співпрацю між ліцеєм і заводом. Бо це сучасно, це необхідно, це – прогрес.

Класний керівник групи №11
Василенко В.Г