П`ятниця, 07.08.2020, 22:05

«  Грудень 2017  »

Головна » 2017 » Грудень » 6 » Знати, щоб жити
Знати, щоб жити

У ДПТНЗ «Синівський професійний аграрний ліцей» проведена відкрита виховна година, присвячена Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом під назвою «СНІД! Знати, щоб жити».
    На захід завітали – голова районної організації товариства Червоного Христа України Оксана Володимирівна Живолуп, спеціаліст районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді – Наталія Сергіївна Василенко.

Присутні на заході були всі учні ліцею, адміністрація, викладачі, майстри в/н, вихователі, соціальний педагог, бібліотекар, - усі ті, хто безпосередньо беруть участь у вихованні підростаючого покоління.
  У програмі заходу були ознайомлювально – попереджувальні виступи викладача ліцею, що підготував виховну годину, Стативи Анатолія Івановича; інформація про хворобу та статистичні дані, які підготували учні.
Оксана Володимирівна Живолуп нагадала учням про толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих людей у суспільстві, Наталія Сергіївна Василенко – надала інформацію про саме захворювання.
      Також демонструвалися відеофільми за темою.
    Уся інформація була цікава для учнів і дорослих, бо ж не тільки шляхи розбещеного життя можуть призвести до цієї хвороби. Усі мають знати як уникнути її, як вести себе в сучасному вирі такого насиченого життя, та знати те, які можуть бути плачевні результати, коли робиш необдумані вчинки. Для нас, молодих, це дуже корисна інформація – застереження.

Учениця 23 групи
ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»